Isola Fish Internationaal

Isola Fish China

  • Enli Jia Account Manager China

    E enli.jia@isolafish.com
    T +86 53280992306

  • JianTian Hou Account Manager China

    E jiantian.hou@isolafish.com
    T +86 53280992306

  • Long Xin Backoffice China

    E long.xin@isolafish.com
    T +86 53280992306

  • Minmin Zhu Backoffice China

    E minmin.zhu@isolafish.com
    T +86 53280992306

Isola Fish Griekenland

Isola Fish Italië

Isola Fish Spanje

Isola Fish Productie

  • Hein Kramer (Kzn) Hoofd Strategie

    E hein.kramer.kzn@isolafish.com
    T +31 527681998

  • Klaas Kramer Hoofd Algemene Zaken

    E klaas.kramer@isolafish.com
    T +31 527681998

  • Lub Kramer Hoofd Uitvoerend Staflid

    E lub.kramer@isolafish.com
    T +31 527681998

  • Jan Ras Manager Techniek

    E jan.ras@isolafish.com
    T +31 527681998

  • Evert van Urk ICT Medewerker

    E evert.van.urk@isolafish.com
    T +31 527681998

  • Klaas Post Hoofd Financieel Medewerker

    E klaas.post@isolafish.com
    T +31 527681998

  • Geert Kramer Backoffice Productie

    E geert.kramer@isolafish.com
    T +31 527681998

  • Harna Ras Kwaliteitsmedewerker

    E harna.ras@isolafish.com
    T +31 527680893

  • Gertine Vrolijk Kwaliteitsmedewerker

    E gertine.vrolijk@isolafish.com
    T +31 527680893