Directie

Commercieel

  • Jan Brands Verkoop accountmanager

    E jan.brands@kramersseafood.com
    T +31 6 2054 2108

  • Peter Kruijsdijk Verkoop Manager

    E peter.kruijsdijk@kramersseafood.com
    T +31 527685043

  • Louw Korf Verkoop accountmanager

    E louw.korf@kramersseafood.com
    T +31 527685043

  • Jurie van den Berg Verkoop accountmanager

    E jurie.van.den.berg@kramersseafood.com
    T +31 527685043

  • Ruud van Soest Verkoop accountmanager

    E ruud.van.soest@kramersseafood.com
    T +31 527685043

  • Danny Zwerenz Verkoop manager

    E danny.zwerenz@kramersseafood.com
    T +49 1520 8770276

  • Rebekka Ras Backoffice

    E rebekka.ras@kramersseafood.com
    T +31 527685043

  • Ester Schraal Backoffice

    E ester.schraal@kramersseafood.com
    T +31 527685043

Operationeel

  • Gerrit Woord TD coördinator

    E gerrit.woord@kramersseafood.com
    +31 527 681998

  • Alle Klaassenbos Expeditie medewerker

    E alle.klaassenbos@kramersseafood.com
    T +31 527 685043

  • Emrah Kavak Productie coördinator

    E emrah.kavak@kramersseafood.com
    T +31 527 681998

  • Lenia Carreira Productie planner

    E lenia.carreira@kramersseafood.com
    +31 527 681998

  • Marten Schraal Productie coördinator

    E marten.schraal@kramersseafood.com
    +31 527 681998

  • Richard Kramer Backoffice productie

    E richard.kramer@kramersseafood.com
    T +31 527681998

  • Henk Visscher Expeditie coördinator

    E henk.visscher@kramersseafood.com
    T +31 527 680898

  • Jan Ras TD medewerker

    E jan.ras@kramersseafood.com
    T +31 527681998

  • Hendrik Hakvoort Expeditie coördinator

    E hendrik.hakvoort@kramersseafood.com
    T +31 527 680898

  • Geert Kramer Productie planner

    E geert.kramer@kramersseafood.com
    T +31 527681998

  • Jacob ten Napel Expeditie medewerker

    jacob.ten.napel@kramersseafood.com
    T +31 527 680898

Ondersteunend

  • Geert Bakker Financieel manager

    E geert.bakker@kramersseafood.com
    T +31 6 5340 0861

  • Hardy Leeflang Inkoop accountmanager

    E hardy.leeflang@kramersseafood.com
    T+31 6 1002 1017

  • Lisette Fraters Kwaliteit assistent

    E lisette.fraters@kramersseafood.com
    T +31 527 685043

  • Marike Knoop Data medewerker

    E marike.knoop@kramersseafood.com
    T +31 527 685043

  • Riekelt Keuter IT coördinator

    E riekelt.keuter@kramersseafood.com
    +31 527 685043

  • Yvonne Brinksma Kwaliteit manager

    E yvonne.brinksma@kramersseafood.com
    +31 527 685043

  • Jan Kaptein Proces manager

    E jan.kaptein@kramersseafood.com
    T +31 527 681998

  • Klaas Post Financieel adminstrateur

    E klaas.post@kramersseafood.com
    T +31 527681998

  • Aliede van Slooten Data medewerker

    E aliede.van.slooten@kramersseafood.com
    T +31 527685043

  • Klaas Vrolijk Kwaliteit medewerker

    E klaas.vrolijk@kramersseafood.com
    T +31 527680893

  • Edith Korf Financieel assistent

    E edith.korf@kramersseafood.com
    T
    +31 6 5164 2073

  • Harna de Groene HR assistent

    E harna.de.groene@kramersseafood.com
    T +31 527 685043

  • Henk van Roekel Backoffice coördinator

    E henk.van.roekel@kramersseafood.com
    T +31 527685043

  • Gertine Vrolijk HR medewerker

    E gertine.vrolijk@kramersseafood.com
    T +31 527 685043

Marketing

  • Laura Rodrigues Product owner

    E laura.rodrigues@kramersseafood.com
    +31 527 685043

  • Geeske Bakker Product eigenaar

    E geeske.bakker@kramersseafood.com
    +31 527 685043

  • Arjan de Graaf Productontwikkelaar

    E arjan.de.graaf@kramersseafood.com
    T +31 527 685043

Verkoop China

  • Enli Jia Verkoopagent China

    E enli.jia@kramersseafood.com
    T +86 53280992306

  • JianTian Hou Verkoopagent China

    E jiantian.hou@kramersseafood.com
    T +86 53280992306

  • Long Xin Backoffice China

    E long.xin@kramersseafood.com
    T +86 53280992306

  • Minmin Zhu Backoffice China

    E minmin.zhu@kramersseafood.com
    T +86 53280992306

Verkoop Griekenland

  • Lefki Ch. Mossou Verkoopagent Griekenland

    E lefki.mossou@kramersseafood.com
    T +30 2103424918

  • Andreas Mpentevis Verkoopagent Griekenland

    E andreas.mpentevis@kramersseafood.com
    T +
    30 2103424918

Verkoop Italië

Verkoop UK

  • Andrew Foster Verkoopagent Engeland

    E andrew.foster@kramersseafood.com
    T +44 1561360023

Verkoop Spanje