Isola Fish Internationaal

  • Hein Kramer (Lzn) Commercieel Directeur

    E hein.kramer.lzn@isolafish.com
    T +31 527685043

  • Peter Kruijsdijk Verkoop Manager

    E peter.kruijsdijk@isolafish.com
    T +31 527685043

  • Louw Korf Account Manager

    E louw.korf@isolafish.com
    T +31 527685043

  • Jurie van den Berg Account Manager


    E
     
    jurie.van.den.berg@isolafish.com
    T +31 527685043

  • Ruud van Soest Account Manager


    E
     ruud.van.soest@isolafish.com
    T +31 527685043

  • Aliede van Slooten Backoffice Holland

    Werkdagen maandag en dinsdag
    E aliede.van.slooten@isolafish.com
    T +31 527685043

  • Rebekka Ras Backoffice Holland


    Werkdagen:
    maandag t/m donderdag
    E
     
    rebekka.ras@isolafish.com
    T +31 527685043

  • Ester Schraal Backoffice Holland

    Werkdagen momenteel met zwangerschapverlof
    E
    ester.schraal@isolafish.nl
    T +31 527685043

  • Henk van Roekel Verkoop Team Manager

    Werkdagen maandag, dinsdag en donderdag
    E
     
    henk.van.roekel@isolafish.com
    T +31 527685043

Isola Fish China

  • Enli Jia Account Manager China

    E enli.jia@isolafish.com
    T +86 53280992306

  • JianTian Hou Account Manager China

    E jiantian.hou@isolafish.com
    T +86 53280992306

  • Long Xin Backoffice China

    E long.xin@isolafish.com
    T +86 53280992306

  • Minmin Zhu Backoffice China

    E minmin.zhu@isolafish.com
    T +86 53280992306

Isola Fish Griekenland

Isola Fish Italië

Isola Fish Spanje

Isola Fish Productie

  • Hein Kramer (Kzn) Hoofd Strategie

    E hein.kramer.kzn@isolafish.com
    T +31 527681998

  • Klaas Kramer Hoofd Algemene Zaken

    E klaas.kramer@isolafish.com
    T +31 527681998

  • Lub Kramer Hoofd operationele zaken

    E lub.kramer@isolafish.com
    T +31 527681998

  • Richard Kramer Backoffice productie

    E richard.kramer@isolafish.com
    T +31 527681998

  • Jan Ras Manager Techniek

    E jan.ras@isolafish.com
    T +31 527681998

  • Evert van Urk ICT Medewerker

    E evert.van.urk@isolafish.com
    T +31 527681998

  • Klaas Post Hoofd financiële zaken

    E klaas.post@isolafish.com
    T +31 527681998

  • Geert Kramer Backoffice Productie

    E geert.kramer@isolafish.com
    T +31 527681998

  • Klaas Vrolijk Kwaliteit Manager

    E klaas.vrolijk@isolafish.com
    T +31 527680893

  • Harna Ras Kwaliteit medewerker

    E harna.ras@isolafish.com
    T +31 527680893

  • Gertine Vrolijk personeelsmanager

    Werkdagen: woensdag t/m vrijdag
    E
     gertine.vrolijk@isolafish.com

    T +31 527680893